O nas

Witamy wszystkich właścicieli ogrodów!

Sklep Gardivo powstał dla Klientów, którzy w sezonie letnim przenoszą swoją aktywność z wnętrza domu na taras i do ogrodu. Te wyjątkowe miejsca za pomocą wygodnych mebli, akcesoriów oraz dodatków mogą zamienić się w prawdziwe strefy relaksu. Pomyśleliśmy również o tych z Państwa, dla których posiadanie kawałka własnej zielonej przestrzeni daje możliwość rozwijania swoich ogrodniczych pasji. Bowiem cóż bardziej może satysfakcjonować właściciela posesji niż doskonale zorganizowany i utrzymany ogród oraz rosnące w nim zdrowe, piękne rośliny? 

 

CO MAMY DO ZAPROPONOWANIA?

Ogrodowe strefy relaksu. Dużo uwagi poświęcamy wyposażeniu tarasów i altan ogrodowych. Na pierwszym miejscu proponujemy zestawy wypoczynkowe oraz pojedyncze stoły, stoliki, fotele, krzesła i leżaki. Staramy się dobrać asortyment, który nie tylko wyróżnia się walorami estetycznymi i wygodą użytkowania, ale również wykonany został z trwałych materiałów, gwarantujących jego wieloletnią eksploatację. Niezbędnym wyposażeniem ogrodu jest również dużych rozmiarów parasol, hamak, basenik czy domek dla dzieci. W związku z tym nawiązaliśmy kontakty z producentami i dystrybutorami, którzy zapewniają dostawy do naszego sklepu najlepszego tego typu sprzętu.

Grillowanie. Czym byłby wypoczynek w gronie znajomych bez grillowania? Staramy się, aby w sklepie Gardivo nigdy nie zabrakło urządzeń i akcesoriów umożliwiających wspólne ucztowanie. Oferujemy jedynie wysokiej klasy, bezpieczne produkty, które przed wystawieniem do sprzedaży dokładnie testujemy. Możemy zaproponować grille na paliwo stałe, gazowe i zasilane elektrycznością oraz komplety sztućców, przyborników i zastawy niezbędnych w ogrodowej kuchni.

Uprawa roślin. W naszym sklepie pomyśleliśmy również o tych Klientach, którzy łączą wypoczynek bierny z aktywnością przy pielęgnacji roślin ogrodowych. Miłośnikom tej formy relaksu proponujemy wszelkiego rodzaju narzędzia i akcesoria, które sprawią, że ich praca będzie nie tylko łatwiejsza, ale również bardziej efektywna. Oprócz tuneli foliowych i szklarni znajdziecie u nas różnego rodzaju pojemniki i doniczki na rośliny, narzędzia ogrodnicze, a nawet kompletne systemy nawadniające. Uzupełnieniem tej oferty są praktyczne domki na narzędzia.

Oświetlenie ogrodu. Kluczowe znaczenie dla korzystania z tarasu i altany oraz swobodnego poruszania się po ogrodowych ścieżkach ma odpowiednie oświetlenie. Umiejętnie dobrane oprawy stworzą nie tylko odpowiedni klimat w każdej ze stref ogrodu, ale również zapewnią nam bezpieczeństwo. Doceniając znaczenie światła we wszystkich obszarach wokół domu, staramy się zaoferować możliwie najbogatszy wybór wszelkiego typu lamp zewnętrznych i nowoczesnych akcesoriów umożliwiających łatwe zarządzanie oświetleniem. 

 

JAKOŚĆ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

W sklepie Gardivo znajdziecie Państwo produkty jedynie renomowanych, sprawdzonych producentów, którzy gwarantują wysoką jakość swoich wyrobów. W przypadku akcesoriów oświetleniowych dbamy o to, by oferowane lampy i osprzęt posiadały odpowiednie certyfikaty, a więc spełniały obowiązujące w UE wymogi bezpieczeństwa.

  

FACHOWA OBSŁUGA I ŁATWY KONTAKT

Gardivo.pl to zespół ludzi, którzy służą swoją radą i doświadczeniem zawsze wtedy, gdy potrzebować będziecie wyjaśnienia, porady czy pomocy w czasie podejmowania decyzji o zakupie. W związku z tym w każdej chwili możecie Państwo liczyć na szybki kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Dokładamy wszelkich starań, aby ta obsługa była zawsze na jak najwyższym poziomie. 

 

ZAPRASZAMY DO GARDIVO.PL

Naszym priorytetem jest rzetelność i zadowolenie Klientów. Zapraszamy więc do zapoznania z ofertą naszego sklepu gwarantując, że gdy zajdzie taka potrzeba udzielimy Państwu profesjonalnego wsparcia. 

Życzymy udanych zakupów!